Juwel HeliaLux držák
Kód: 51920
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Helia Lux LED Univerzální držákUniverzální držák UniversalFit umožňuje jednoduchou instalaci světelných jednotek HeliaLux LED, a to i na všech akváriích jiných výrobců (ne JUWEL Aquarium).
Flexibilním přizpůsobením obou kolejnic UniversalFit mohou být příslušné světelné rampy HeliaLux LED použity na akváriích o šířce od 50 do 165 cm.
Další funkce:
* Snadná montáž
* Individuální přizpůsobení kolejnic pro akvária o šířce od 50 do 165 cm
* Vysoce kvalitní nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k osvětlením |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4022573489958 |
| ? Řada osvětlení: | Juwel HeliaLux |
| Země původu: | CN |
| Délka: | 15 cm |
| Šířka: | 9,7 cm |
| Výška: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

JUWEL Aquarium je již více než 50 let symbolem kvality, inovace a špičkového designu v oblasti akvárií. Od svého založení se společnost zaměřuje na systémový koncept, který zajišťuje, že všechny komponenty akvária jsou navzájem dokonale kompatibilní a podporují úspěšný chov ryb.
Moderní technologie a vysoké standardy kvality
Dnes je JUWEL synonymem vysoce kvalitních systémových akvárií, moderní technologie a nejvyšších standardů kvality. Zkušený tým odborníků neustále pracuje s nadšením na tom, aby vytvořil krásný a bezpečný domov pro vaše ryby, což z JUWEL činí vedoucí značku akvárií v Evropě.
| Výrobní společnost : | JUWEL Aquarium AG & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Göx-Straße 1, 27356 Rotenburg (Wümme), Německo |
| E-mail : | service@juwel-aquarium.de |
_(2).jpg)