Náhradní zarážka Push to open
Kód: 54204
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Detailní popis produktu
Náhradní zarážka Push to open
Pro všechny skřínky JuwelBalení
1ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4022573941111 |
| Země původu: | CN |
| Délka: | 8 cm |
| Šířka: | 2,3 cm |
| Výška: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(2).jpg)