Osvětlení Twinstar III 600SM 52 W 60 cm, použité
Kód: TSLSIII007


Detailní popis produktu
Třetí generace světel Twinstar s vyšším výkonem, RGB-W čipy, barevná teplota cca 6500K.
Nová serie osvětlení Twinstar Light III je vybavena RGB-W LED čipy vyzařujícími světlo s rozsahem vlnových délek mezi 400 až 700 nm poskytuje rostlinám vynikající podmínky pro jejich růst a zároveň rozjasňuje barvy rybek.
S-line je řadou s nejvyšším výkonem a až o 15 % více RGB LED čipů oproti řadě E.
Kombinace nerezové oceli a hliníku. Pasivní chlazení. Možno stmívat a ovládat výkon osvětlení pomocí Wi-Fi regulátoru, který je nutné dokoupit!
Usazení na hranu akvária o délce 60 cm.
Rozměry modulu 600 x 125 x 17 mm (d x š x v), celková výška 80 mm
Vhodné pro akvária s tloušťkou skla až 6 mm a délkou 60 cm
Svítivost cca 3250 lumen
Příkon 52 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na otevřené akvárium |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| ? Vhodné pro akvária: | 60-70 cm |
| ? Ochrana proti vodě: | Bez krytí proti vodě |
| ? Výkon: | 51-100 W |
| Technologie: | WRGB |
| ? Řada osvětlení: | Twinstar S-Line |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 125 mm |
| Tloušťka: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TWINSTAR je technologická společnost z Jižní Koreje specializující se na moderní produkty pro akvaristiku. Značka je známá především špičkovým LED osvětlením a inovativními technologiemi, které podporují zdravý růst rostlin a stabilní akvarijní prostředí. Díky důrazu na kvalitní zpracování, design a technologický vývoj si TWINSTAR získal silnou pozici mezi akvaristy po celém světě.
Sortiment značky zahrnuje kromě osvětlení také sterilizační systémy, které pomáhají omezovat růst řas a přispívají ke zdraví ryb i rostlin. Technologie TWINSTAR účinně pomáhá proti různým typům řas, například vláknitým, hnědým, sinicím nebo zeleným bodovým řasám. V akvaristické komunitě je značka považována za synonymum kvality, inovace a spolehlivosti.
_(2).jpg)