Přírodní biotopové dno Me Nature World Habitat Alpine (3kg)
Kód: 15M52302
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
ChatGPT řekl:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Písky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 4043366523024 |
| Země původu: | ES |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Váha: | 3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
ME aquaristic je renomovaný Německý výrobce, který již více než 30 let přináší kvalitní akvarijní produkty s důrazem na funkčnost, spolehlivost a precizní zpracování. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti vývoje, nákupu a logistiky značka neustále zdokonaluje své produkty, aby splňovaly požadavky i náročných akvaristů.
ME aquaristik se zaměřuje na dodání špičkového akvarijního příslušenství za velmi dobré ceny. Spojuje tak vysokou kvalitu evropské výroby s dostupností, která umožňuje každému akvaristovi vybavit své akvárium profesionálním a spolehlivým vybavením.
| Výrobní společnost : | AS Aquaristik & Heimtierbedarf GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Gewerbering 19, 86931 Prittriching, Německo |
_(2).jpg)
 (1).png)