StreamBiz Crusta Gro pro rychlejší růst krevetek 40 g
Kód: 23455
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Crusta GRO – růstové krmivo – kompletní krmivo pro korýše
Vysoce účinné růstové krmivo pro krevety a kraby. Mnoho přísad, které urychlují růst korýšů. Vysoký zdravotní účinek díky použití probiotik a prebiotik.Složení:
Hmyzí protein, rýže, hrášek, spirulina, chaluha, špenát, kapusta, cizrna, lososový olej, moringa, směs léčivých bylin, mrkev, bylinné oleje, prebiotika, probiotika
Vitamíny: A (3a672a) 19700 IU, C (3a300) 145 mg, D3 (3a671) 1450 IU. Stopové prvky: Fe (3b103)
23 mg, Mn (3b502) 31 mg, Zn (3b603) 29 mg. Antioxidanty
Nutriční hodnoty:
Hrubý protein 43 %, hrubý tuk 5,8 %, hrubá vláknina 5 %, hrubý popel 12,6 %.
Krmný návod:
Krmivo lze použít jako doplňkové nebo kompletní krmivo.
Krmte toto jídlo v malých porcích denně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro krevetky a bezobratlé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4260613030474 |
| ? Typ krmiva: | Granulky |
| ? Vlastnosti krmiva: | Na dno |
| Země původu: | DE |
| Délka: | 5,6 cm |
| Šířka: | 5,6 cm |
| Výška: | 5,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(2).jpg)