Juwel AquaHeat Pro 100
Kód: 54805
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Nové bezpečné a spolehlivé topítko od Juwel
Juwel AquaHeat Pro bezpečně a spolehlivě zajišťuje správnou teplotu ve vašem akváriu. A diky použití vysoce kvalitních stříbných kontaktů a modernímu designu splňuje nastavitelné topítko nejpřísnější požadavky na funkčnost a bezpečnost.Hlavní předností topítka AquaHeat Pro
| Tepelně a nárazuvzdorné sklo Sklo taktéž splňuje nejpřísnější požadavky na funkčnost a bezpečnost. | ![]() |
| Možnost uložení na sklo akvária pomocí přísavek Součástí balení jsou přísávky, které lze nalepit na sklo akvária. | ![]() |
| Kompatibilní s filtrací u Juwel akvárii Topítko lze uložit do filtrace a tím ohřívát nově proudící čistou vodu z filtrace přímo do akvária. | ![]() |
Délka: 305 mm
Průměr topítka: 30 mm
Spotřeba: 100 W
Délka kabelu: 240 cm
Maxímální teplota topítka: 32°C
Minimální teplota topítka: 16°C
Tabulka doporučených nastavení topítka
![]() |
Kompatibilní s filtrací, která se nachází u těchto Juwel akvárií
Rio 125 LED, Lido 120 LED
Obsah balení
2x Přísavky
Topítko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastová topítka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 4022573856255 |
| ? Výkon: | 51-100 W |
| Země původu: | CN |
| Délka: | 3 cm |
| Šířka: | 3 cm |
| Výška: | 30,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

JUWEL Aquarium je již více než 50 let symbolem kvality, inovace a špičkového designu v oblasti akvárií. Od svého založení se společnost zaměřuje na systémový koncept, který zajišťuje, že všechny komponenty akvária jsou navzájem dokonale kompatibilní a podporují úspěšný chov ryb.
Moderní technologie a vysoké standardy kvality
Dnes je JUWEL synonymem vysoce kvalitních systémových akvárií, moderní technologie a nejvyšších standardů kvality. Zkušený tým odborníků neustále pracuje s nadšením na tom, aby vytvořil krásný a bezpečný domov pro vaše ryby, což z JUWEL činí vedoucí značku akvárií v Evropě.
| Výrobní společnost : | JUWEL Aquarium AG & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Göx-Straße 1, 27356 Rotenburg (Wümme), Německo |
| E-mail : | service@juwel-aquarium.de |
_(2).jpg)



