Kořen Red Moor XL 50-70 cm
Kód: 19852
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi atraktivní větvičky pro malá akvária aquascaping
Kořeny před užitím doporučujeme opláchnout vodou a při zakládání akvária zajistit proti vyplavání. Jedná se o přírodní materiály a tak po přidání do akvária mohou snižovat hodnotu pH a uvolňovat třísloviny, které způsobují lehký zákal. Biofilm, který se na kořenech vytváří je velmi prospěšný pro krunýřovce a krevetky.
Pozor! Z časových důvodů není možné zaslat konkrétní fotky kořenů, děkujeme za pochopení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kořeny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4038768042778 |
| Země původu: | CN |
| Délka: | 55 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ORBIT GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eichkopfweg 17 61250 Usingen |
| E-mail : | arnold@orbit-gmbh.de |
_(2).jpg)