Tyčinky pylové Shrimps Forever, 10 ks
Kód: 53426
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Shrimp Stick pylové tyčinky jsou přírodní výživný doplněk pro krevety, bohatý na kvalitní bílkoviny a aminokyseliny. Díky obsahu květového pylu podporují růst, vybarvení a rozmnožování, přičemž jsou obzvlášť vhodné pro mladé jedince.
Krmivo obsahuje také důležité stopové prvky a kvasinky, které podporují zdravé trávení, lepší vstřebávání živin a celkovou kondici organismu. 100% přírodní rostlinné složení zajišťuje výbornou snášenlivost.
Hlavní přednosti
- Vysoký obsah kvalitních bílkovin a aminokyselin
- Podporuje růst, vybarvení a rozmnožování
- Obsahuje stopové prvky a kvasinky
- Podporuje trávení a vstřebávání živin
- 100% přírodní rostlinné složení
Krmení
Podávejte 1 tyčinku na cca 40–50 krevet, 2–3× týdně.
Nechte v akváriu, dokud není kompletně spotřebována.
Obsah balení: 10 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro krevetky a bezobratlé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8681999420431 |
| ? Typ krmiva: | Tyčinky |
| ? Vlastnosti krmiva: | Na dno |
| Země původu: | TR |
| Délka: | 5,5 cm |
| Šířka: | 0,2 cm |
| Výška: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(2).jpg)