Tyčinky řasové Shrimps Forever, 10 ks
Kód: 53423
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Shrimp Stick řasové tyčinky jsou doplňkové krmivo ze 100% rostlinných surovin, které kombinuje spirulinu, řasy a zeleninu. Tato výživná směs dodává krevetám důležité minerály a vitamíny, podporuje jejich růst, vybarvení i celkovou vitalitu.
Krmivo je naneseno na dřevěné tyčince, na kterou se krevety rychle shlukují a postupně ji ožírají. Díky tomu nejen efektivně přijímají potravu, ale zároveň nabízí i zajímavý vizuální zážitek při pozorování.
Hlavní přednosti
- 100% rostlinné doplňkové krmivo
- Obsahuje spirulinu, řasy a zeleninu – bohaté na minerály
- Podporuje růst, vybarvení a vitalitu krevet
- Ideální pro pozorování – krevety se shlukují na jednom místě
Krmení
Podávejte 1 tyčinku na cca 40–50 krevet, 2–3× týdně.
Nechte v akváriu, dokud není kompletně spotřebována.
Obsah balení: 10 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro krevetky a bezobratlé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8681999420417 |
| ? Typ krmiva: | Tyčinky |
| ? Vlastnosti krmiva: | Na dno |
| Země původu: | TR |
| Délka: | 5,5 cm |
| Šířka: | 0,2 cm |
| Výška: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(2).jpg)