Topítko Juwel 50W
Kód: 10938
Bezpečné doručení zboží
Zboží doručím v perfektním stavu. Osobně nebo pomocí přepravců.

Osobní přístup
Každému zákazníkovi pomůžeme najít nejlepší řešení pro jeho akvárium.

Profesionální služby navíc
Instalace, servis, návrhy na míru, online konzultace
Související produkty
Detailní popis produktu
Topítko do akvária Rekord 60/70, Primo 60/70. A pro akvária do 80 litrů.Výkon 50W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněná topítka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4022573856002 |
| ? Výkon: | 26-50 W |
| Země původu: | CN |
| Délka: | 2 cm |
| Šířka: | 3 cm |
| Výška: | 21,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

JUWEL Aquarium je již více než 50 let symbolem kvality, inovace a špičkového designu v oblasti akvárií. Od svého založení se společnost zaměřuje na systémový koncept, který zajišťuje, že všechny komponenty akvária jsou navzájem dokonale kompatibilní a podporují úspěšný chov ryb.
Moderní technologie a vysoké standardy kvality
Dnes je JUWEL synonymem vysoce kvalitních systémových akvárií, moderní technologie a nejvyšších standardů kvality. Zkušený tým odborníků neustále pracuje s nadšením na tom, aby vytvořil krásný a bezpečný domov pro vaše ryby, což z JUWEL činí vedoucí značku akvárií v Evropě.
| Výrobní společnost : | JUWEL Aquarium AG & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Karl-Göx-Straße 1, 27356 Rotenburg (Wümme), Německo |
| E-mail : | service@juwel-aquarium.de |
_(2).jpg)